Workshops

String Art ile her şey tasarlamak mümkün olduğu gibi
herkesin yapması da mümkün!

İster 6 yaşında olun ister 60 yaşında, bu keyifli sanatı yapabilirsiniz. String Art’ın yetişkinler üzerindeki olumlu etkilerinden diğer içeriklerimde bahsetmiştim. Çocuklar üzerindeki pozitif etkileri de çok fazla.

String Art, birçok ülkede okullarda çocukların ince motor gelişimi, el becerisi, koordinasyon, odaklanmalarının kuvvetlenmesi, özgüvenlerinin artması ve zekâ seviyelerinin gelişmesi için yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Okullarda kâğıt vb. materyallerle yapılan etkinliklerde çocuğun yaptığı çalışmayı evlerde uzun süre saklamak pek mümkün olmuyor. Dekor amaçlı yapılan etkinliklerdeyse bu süre oldukça uzuyor. Çocuğun kendi yapmış olduğu çalışmayı odasında ya da evin başka bir yerinde izlemesi, kendiyle gurur duymasını sağlar, böylece sağlıklı bir özgüven geliştirir.

Daha fazla yazı yazmadan 2019 yılında düzenlemiş olduğum 8 workshop’un fotoğraflarıyla baş başa bırakmak istiyorum sizi. Birbirinden özgün tablolar ve gözlerimizdeki ışıltı, kelimelerden daha etkili olacaktır.

Hamilelik, doğum, pandemi derken 2 yıldır workshop düzenleyemiyorum. Umarım yakın zamanda ilgilenen kişiler, kurumsal şirketler ve okullarla tekrar bir araya gelebilirim. Sizler de farklı bir etkinlik yapmak istiyorsanız benimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu arada oğlum Poyraz henüz 1 yaşında. Onunla yapacağımız ilk String Art etkinliğini iple çekiyorum :)


Migros İyi Gelecek Elçileri - String Art Anahtarlık Workshop

20.10.2019


Migros İyi Gelecek Elçileri - Yılbaşı Kapı Süsü Workshop

27.12.2019

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi CTFOBAK- String Art Workshop

05.04.2019


Amerikan Kültür Koleji - Ana okulu - String Art workshop

06.07.2019


Tırtılkids Kitapevi - String Art Workshop

13.04.2019


Ted Rönesans Koleji - Yılbaşı Etkinliği - String Art Workshop

21.12.2019


Migros Genel Müdürlük - String Art Workshop

15.10.2019


Ted Rönesans Koleji Lise - String Art Workshop

12.06.2019