Kişisel String Art


String Art ile her şeyi tasarlamak mümkün!

String Art ile sevdiklerinize kendi ellerinizle hediyeler yapabilirsiniz. Katıldığım ilk workshopta yaptığım japon kızın dudağını kalp şeklinde boyamıştım. Fotoğraftan belli olmuyor, ama kalbin içinde Birce yazılı. Yeni evlenen bir arkadaşıma ev hediyesi olarak verdim bu japon kızı.

Çok keyif alınca başka bir arkadaşımın doğum günü için tekrar bir workshopa katıldım :) Bu kuşları çalıştım orada. Yeni evlenmişti, davetiyesindeki yazıyı ahşaba aktardım ayrıca.

Workshoplarda aldığım keyif sonrası evde kendim yapmak istememle başlayan yolculuğumda çeşitli kişisel tablolar hazırladım. Bunlar da en son yaptıklarım. Sevgili Bahar Şahin'in “makeup studio”su için birlikte karar vererek hazırladığım one line art tablolar. 30x30 cm ahşap üzerine 80-90 çivi çakarak hazırladığım japon kız tablosundan; 60x80 cm olan her bir tablo için ortalama 700 çivi kullandığım, one line art ile String Art’ı birleştirdiğim, saçlarına çiçekleri vidalayarak tutturduğum, “makeup studio”da kirpik tasarımını vurgulamak için 14 çift takma kirpik yapıştırarak gerçek kirpik algısı yarattığım kişiselleştirilmiş tablolara geçiş. Geçiş değil aslında bu akış. Hayatın akışına direnmeden onunla birlikte yol alırken severek yaptığın işe verdiğin emeğin dönüşümü.Başta da demiştim ya String Art ile her şeyi tasarlamak mümkün. Hadi gelin hayal dünyanızdakini birlikte tasarlayalım!